Konkurs "Unia bez barier"
16.06.2011

 

                Projekt: Polska oraz europosłowie Róża Thun i Rafał Trzaskowski mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskim konkursie „Unia bez barier”. Naszym najważniejszym celem jest zaktywizowanie młodych pokoleń Polaków do udziału w europejskim życiu publicznym.

               

                Podstawą konkursu jest „Akt o jednolitym rynku”, który został przyjęty przez Komisję Europejską w zeszłym roku. Dokument ten przedstawia szereg propozycji regulacji rynku wewnętrznego, które w przyszłości mogą być kluczowe dla europejskiej gospodarki. Chcemy, aby uczestnicy naszego konkursu – po przejściu odpowiednich szkoleń – zorganizowali wydarzenia promujące zmiany opisane w „Akcie o jednolitym rynku”.

 

                „Unia bez barier” będzie także znakomitą okazją do włączenia się w życie społecznego naszej ojczyzny – rynek wewnętrzny jest jednym z priorytetów polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. Dla uczestników konkursu przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, które wpisują się w europejską tematykę: m.in. płatne staże w Parlamencie Europejskim oraz iPady.

 

                Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie – wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej www.uniabezbarier.pl; rejestracja trwa do 30 czerwca.