Złoty medal dla Adriana Józefowicza podczas Mistrzostw Polski w trójskoku
27.06.2011

Złoty medal w trójskoku z wynikiem 15.38 wywalczył Adrian Józefowicz podczas Mistrzostw Polski juniorów, które odbyły się w dniach 23-26.06.2011 w Toruniu.

Start w Mistrzostwach Polski był rekordowy pod względem ilości wywalczonych punktów do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży. Dziesięcioosobowa reprezentacja klubu wywalczyła 52 punkty. W klasyfikacji klubowej wywalczyliśmy 19 miejsce na 177 sklasyfikowanych klubów. Wśród startujących klubów z Mazowsza zajęliśmy 2 miejsce za UKS Kusy Warszawa.

Wyniki i miejsca zawodników :

1. Józefowicz Adrian 93 - trójskok - 15.38 ( trener Piotr Kozera) - 15 punktów

5. Figat Piotr 93 - trójskok - 14.25 ( trener Piotr Kozera) - 8 punktów

6. Józefowicz Adrian 93 - skok w dal - 7.02 ( trener Piotr Kozera) - 7 punktów

8. Nowicki Damian 92 - trójskok - 13.81 ( trener Piotr Kozera) - 5 punkty

9. 4x100 (Baranowski Szymon, Nowicki Damian, Mikołajewski Jakub, Kowalski Mariusz) - 43.51 - 4 punkty (trenerzy Robert Adamski, Piotr Kozera)

10. Szewczak Katarzyna 92 - trójskok - 11.32 - 4 punkty (trener Zbigniew Majewski)

12. Pawluczuk Anna 93 - trójskok - 11.04 - 3 punkty (trener Kozera Piotr).

13. Kowalski Mariusz 92 - 200 - 22.35 - 2 punkty (trener Robert Adamski)

14. Szewczak Katarzyna 92 - skok w dal - 5.04 - 2 punkty (trener Zbigniew Majewski)

16. 4x100 (Szewczak Katarzyna, Hreczuch Izabela, Bielska Wioleta, Pawluczuk Anna) - 51.91 - 2 punkty (trenerzy Robert Adamski, Piotr Kozera, Zbigniew Majewski)

17. Baranowski Szymon 93 - trójskok - 12.79 ( trener Piotr Kozera)

17. Hreczuch Izabela 93 - skok w dal - 4.93 (trener Zbigniew Majewski)

18. Bielska Wioleta 93 - 400 - 59.61 (trener Robert Adamski)