Piotr Nagiel - "Dopóki masz wybór"
05.05.2008

Punkt Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie informuje, że w dniu 7. 05. 2008 r. o godz. 10. 00  (środa) w sali kina odbędzie się profilaktyczny program słowno - muzyczny pt. "Dopóki masz wybór" w wykonaniu Piotra Nagiela. Celem programu jest  przedstawienie skutków i konsekwencji wynikających z używania alkoholu i narkotyków.
    Piotr prowadzi z młodzieżą dyskusję o miłości, wolności, godności oraz dokonywaniu wyborów. Skłania uczniów do przemyśleń nad takim podejmowaniem wyborów, które opierałyby się -  jak twierdzi  - o świadomość, że konsekwencją tego co dziś może wydawać się przygodą, jest bardzo często kryminał, szpital psychiatryczny a nawet śmierć.
 W programie wezmą udział uczniowie klas VI Szkoły Podstawowej nr 2 i 3 w Płońsku. Program słowno-muzyczny będzie kontynuacją programu "Narkotyki - pułapka pozornych przyjemności" , który był realizowany w klasach VI przez pracowników Punktu Profilaktyki panią Elwirę Konopkę i pana Krzysztofa Fabisiaka oraz w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł", która rozpoczęła się 1 kwietnia.