Monika Wiekiera - srebrna sprinterka
31.01.2012
 Dużym sukcesem okazał się start naszych zawodników w Halowych Mistrzostwach Polski które odbyły się 26-29       stycznia w Spale. W trudnej sytuacji jest w tym roku sprinterka Monika Wiekiera (trener Robert Adamski), gdyż awansowała do wyższej kategorii wiekowej i startuje z zawodniczkami o rok starszymi. Jednak debiut okazał się udany. W biegu na 60 metrów  zajęła 2 miejsce z wynikiem 7.73 sek. ex aequo z Katarzyną Sokólska z Bojarów Białystok. Wygrała Angelika Stępień z czasem 7.55 sek. Na 200 m Monika zajęła również 2 miejsce z czasem 25.
11 sek. Wygrała także Angelika Stępień. W obu konkurencjach Monika pobiła rekordy życiowe. Uczennica I LO
w Płońsku jest członkinią Kadry Polski i wraz z koleżankami będzie przygotowywała się do sztafety 4 x 100 m na Mistrzostwa Świata Juniorów (10-15.07 – Barcelona) Po wspaniałej walce na dystansie i ostrym finiszu, 4 miejsce
w biegu na 800 m zajęła Wioleta Bielska (trener Robert Adamski) z czasem 2.20.72
i tym samym pobiła rekord życiowy. Jest to największy sukces tej zawodniczki. Wcześniej startowała w konkurencji biegu na 400 metrów.

8 miejsce w pchnięciu kulą wywalczyła Angelika Ksybek (trener Marcin Zaborowski) z wynikiem 12.51 cm. Zasługuje Ona na szczególna pochwałę, gdyż jest to nasza pierwsza zawodniczka od wielu lat która przebiła się do czołówki krajowej w konkurencjach rzutowych.

11 miejsce w trójskoku zajęła Magda Walczak (trener Piotr Kozera), która skoczyła na odległość 10 m i 51 cm . Jest to jej rekord życiowy.

14miesce zajął Dawid Lis (trener Robert Adamski) w biegu na 300 m z rekordem życiowym 37.60 sek.

Kacper Pieniek (trener Piotr Kozera) startujący w konkurencji trójskoku nie zaliczył żadnej próby i nie został sklasyfikowany.