Dziś, w Klubie Osiedlowym „Plastuś” wręczone zostały nagrody uczniom z płońskich szkół i przedszkoli za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2016/2017.
Nagrodzeni otrzymali książki oraz pamiątkowe dyplomy.
Inicjatorem akcji jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejsko-Powiatowy w Płońsku.
Lista osób nagrodzonych:
Powiatowe Gimnazjum Publiczne im. H. Sienkiewicza w Płońsku:
Oliwia Jakubowska Klasa 1W
Wiktoria Pietrzak Klasa 1Z
Piotr Majewski Klasa 2W
Marta Łazarska Klasa 2Z
Maria Smolińska Klasa 3W
Zuzanna Bronowska Klasa 3Z
Gimnazjum nr 2 im. B. Crobrego w Płońsku
Piotr Piwowar klasa 1a
Justyna Wiśniewska klasa 1b
Wiktoria Konopka klasa 1c
Michał Kosewski klasa 1d
Szcześniak Damian klasa 2a
Olga Szostek klasa 2b
Natalia Koper klasa 2c
Łukasz Pastuszko klasa 2d
Martyna Szcześniak klasa 3a
Barbara Gwiazdoń klasa 3b
Oliwia Klepczyńska klasa 3c
Gimnazjum nr 1 w Płońsku
Burdecki Oskar
Jaroszewska Aleksandra
Kłosinska Julia
Męczyńska Julia
Masiak Karolina
Paczkowska Patrycja
Fronczak Anna
Kurkowska Marta
Drogosz Wiktoria
Łaska Julia
Rydzewska Paulina
Laskowski Tomasz
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Płońsku
Orłowski Kacper klasa 0
Świder Zuzanna klasa 0
Hajtuch Karol klasa 0
Łukaszewska Zuzanna klasa 1
Jatkowska Alicja klasa 1
Sybicki Adam klasa 1
Bielawska Natalia klasa 2
Biliński Mateusz klasa 2
Zdybał Maja klasa 2
Kosela Martyna klasa 2
Adamczyk Jacek klasa 2
Dobkowska Anna klasa 2
Kacprzak Ignacy klasa 3
Lewandowska Anna klasa 3
Krysińska Zuzanna klasa 3
Schodowska Marlena klasa 3
Kropisz Franciszek klasa 3
Piekarz Daria klasa 4
Biernatowicz Nina klasa 4
Żebrowski Jakub klasa 4
Pierścińska Julia klasa 4
Zmysłowska Anna klasa 4
Klimczewska Zofia klasa 5
Jagiełło Wiktoria klasa 5
Kłoszewska Amelia klasa 5
Adamska Paulina klasa 6
Gwardęcka Alicja klasa 6
Dołęgowska Natalia klasa 6
Jankowska Weronika klasa 6
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Płońsku
Amelia Grabowska klasa 0
Klaudia Wyrwich klasa 0
Julia Unierzyska klasa 0
Mikołaj Mielcarek klasa 1
Oliwia Stankiewicz klasa 1
Szymon Okrasa klasa 1
Zuzanna Burny klasa 1
Amelia Kawczyńska klasa 2
Kaja Gloch klasa 2
Julia Smolińska klasa 2
Jakub Lewandowski klasa 2
Marta Świerczyńska klasa 2
Sławomir Morawski klasa 2
Zofia Bodalska klasa 2
Kalina Gwóźdź klasa 2
Laura Konachowicz klasa 2
Dawid Rachocki klasa 2
Wiktoria Olkowska klasa 3
Maciej Kopeć klasa 3
Dorian Kucharki klasa 3
Iga Skrzypczyńska klasa 3
Agata Kawczyńska klasa 3
Michał Cichewicz klasa 3
Jakub Śmigrodzki klasa 3
Julia Gradecka klasa 3
Alicja Lewandowska klasa 3
Kalina Głodek klasa 4
Patrycja Lis klasa 4
Kacper Rajczak klasa 4
Wiktoria Żelechowska klasa 4
Natalia Olszewska klasa 4
Alicja Olkowska klasa 4
Julia Kowalska klasa 4
Katarzyna Białołęcka klasa 5
Maria Chylińska klasa 5
Zuzanna Rapusta klasa 5
Oliwia Ruszczyk klasa 5
Aleksandra Baniak klasa 5
Martyna Krzywkowska klasa 5
Dawid Tomaszewski klasa 5
Alicja Stępkowska klasa 6
Kinga Przygódzka klasa 6
Ewa Dychto klasa 6
Emilia Małecka klasa 6
Dawid Bielas klasa 6
Przedszkola:
Nr 1. Oliwia Liberek
Nr 2. Szymon Korpikiewicz
Nr 3. Agata Radziwanowicz - Dziczkowska
Nr 4. Julia Piotrowska
Nr 5. Antonina Bronowska, Daria Czulińska