10 –lecie fabryki Braas w Płońsku
13.09.2010

 .W tym roku nowoczesny zakład Braas w Płońsku świętuje10-lecie istnienia. Z tej okazji 11 września br. odbył się jubileuszowy festyn, na którym bawili się wspólnie pracownicy wraz ze swoimi rodzinami oraz zaproszeni goście. Na festynie nie mogło zabraknąć całego zarządu Monier Sp z o.o. z prezesem Frankiem Schnieberem na czele oraz Burmistrza Miasta Płońska Andrzeja Pietrasika, który gratulował jubileuszu i życzył firmie dalszego, tak prężnego, rozwoju – Sam mam w domu dachówkę Braas i wiem, że to bardzo solidna firma – mówił burmistrz.

.


 

W czasie festynu przygotowano szereg atrakcji m.in. pokazy policyjne i strażackie, występ zespołu „BRAAS Band” oraz konkursy z nagrodami zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. 10-lecie firmy stało się także okazją do wręczenia prezentów 18 pracownikom, którzy są związani z firmą Braas od samego początku.

.


 

Spotkanie było wspaniałą okazją do wspomnień związanych z powstawaniem zakładu produkcyjnego Braas w Płońsku, o którym przypominała wystawa fotografii.

.