Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu
16.02.2015

Ze srebrnym medalem Marcina Syskiego w skoku w dal wracają zawodnicy MKS DURASAN Płońsk z halowych mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych, które odbyły się w dniach 13-15.02.2015 roku w Toruniu.

Marcin Syski, którego trenerem jest Piotr Kozera już w pierwszej próbie skoczył 6.56 i prowadził do ostatniej kolejki. W szóstej próbie Norbert Kański z Gdańska skoczył 6.70 i został Mistrzem Polski, a Marcinowi przypadł tytuł wicemistrza.

O pechu może mówić Dawid Lis (trener Robert Adamski), który zmagając się z kontuzją zakwalifikował się do finału biegu na 400 m z wynikiem 49.57. W finale jednak nie stanął na starcie i zajął 6 miejsce w mistrzostwach.

Wyniki mistrzostw:

2. Syski Marcin 98 – skok w dal – 6.56 RŻ (trener Piotr Kozera)

6. Lis Dawid 96 – 400 m – 49.57 (trener Robert Adamski)

10. Jezierski Jakub 96 – 60 m – 7.10 (trener Zbigniew Majewski)

15. Rychter Łukasz 98 – 60 m – 7.51 (eliminacje 7.26) RŻ (trener Robert Adamski)

17. Wiśniewski Damian 99 – 600 m – 1.27.62 RŻ (trener Robert Adamski)

21. Kuczyńska Klaudia 99 – 300 m – 43.81 RŻ (trener Zbigniew Majewski)

26. Giżyński Adam 98 – 60 m – 7.54 (trener Robert Adamski)