Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w biegach przełajowych
16.03.2015

14 marca w Piasecznie rozegrano międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w biegach przełajowych, w których bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKS DURASAN Płońsk.

W biegu na 1500 m brązowy medal wywalczyła Zuzanna Bronowska, której trenerem jest Robert Adamski.

W biegu na 2500 m 5 miejsce zajęła Patrycja Dziergowska, a 19 Zuzanna Drążkiewicz.

Wśród chłopców w biegu na 3000 m 9 miejsce zajął Radosław Kopka, 11 miejsce  Damian Bluszcz, 16 miejsce  Dominik Lisicki, a  Seweryn Nec  wywalczył 18 miejsce.

W biegu juniorów młodszych na dystansie 2000 m Adam Białęcki był 9, a Damian Wiśniewski zajął 13 miejsce

.

W biegu na 3000 m juniorów 10 miejsce zajął Daniel Mocek.

Do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży zawodnicy wywalczyli 6 punktów.

W zawodach wystartowaliśmy dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Płońsku.