Mistrzostwa Polski Młodzików
30.09.2013

Dwóch zawodników MKS DURASAN Płońsk: Marcin Syski w skoku w dal i Adrian Biegaleski w biegu na 110 mppł wystartowało w Mistrzostwach Polski Młodzików, które rozegrano w dniach 27-29.09.2013 w Radomiu.

Marcin Syski zajął 4 miejsce w finale skoku w dal. Zawodnik trenowany przez trenera Piotra Kozerę uzyskał wynik 6.46, który jest jego rekordem życiowym.

Pechowo wystartował Adrian Biegaleski w biegu na 110 mppł.  W wyniku odniesionej kontuzji nie ukończył biegu eliminacyjnego.

Zawodami w Radomiu zakończyliśmy starty w roku 2013. Zawodnicy MKS DURASAN Płońsk zdobyli 85 punktów do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży.

W tym miejscu w imieniu zawodników i trenerów chcielibyśmy podziękować sponsorowi klubu - firmie DURASAN oraz Urzędowi Miejskiemu i Starostwu Powiatowemu w Płońsku za pomoc finansową, dzięki której możemy uczestniczyć w rywalizacji sportowej na szczeblu wojewódzkim, makroregionalnym i ogólnopolskim

Informacja oraz zdjęcia: Z. Wiśniewski